011- 3453  3451  ,   011- 910  110  20  

تست رایگان ۷ روزه هاست ویندوز و لینوکس بدون پیش پول

نوشته شده توسط مدیریت منتشر شده در یکشنبه ۲۵ / ۰۶ / ۱۳۹۷

تمامی قیمت ها تا پایان سال ۱۴۰۱معتبر می باشد.

با سلام

ضمن سپاس، به دلیل مشکلات ایجاد شده از سوی برخی مشتریان هاست رایگان در طی چند ماه اخیر، متاسفانه از دی ماه ۱۴۰۰ از ارائه سرویس تست به صورت رایگان معذوریم.

ولی با توجه به درخواست مکرر برای ادامه سرویس تست، ۲ راه حل زیر در نظر گرفته شد :

 

راه حل ۱- یک سرویس با عنوان سرویس آزمایشی بصورت یک ماهه از نوع لینوکس (مناسب پی اچ پی ، وردپرس و …) با حجم ۱۰۰۰ مگابایت کلود لینوکس با آخرین نسخه از سی پنل به مبلغ ۲۷ هزار تومان در نظر گرفته شده

که برای سفارش هاست لینوکسی (مناسب Php ، وردپرس و غیره) از این لینک قابل سفارش می باشد.

 

راه حل ۲- یا این امکان هست که نسبت به خرید هر یک از هاست های لینوکسی اقدام فرمایید و در صورتی که در سرویس مورد نظر مشکلی از نظر عملکرد و آپ تایم داشتید، حداکثر پس از ۷ روز سرویس را فسخ و درخواست بازگشت وجه پرداختی را نمایید.

قابل ذکر می باشد، فقط در صورت وجود مشکل فنی و آپ تایم در سروس های ارائه شده تمام وجه پرداختی بابت هاست، به شما بازگشت داده خواهد شد.


روابط عمومی سریر دیتا

چرا سریر دیتا؟

حضور سریردیتا از سال 1386 در بازار خدمات میزبانی وب و قرارگرفتن در جمع سرویس دهنده گان آغازین ایران از افتخارات این مجموعه میباشد. در سریردیتا شما به پشتوانه مجموعه شرکت های نرم افزار روناس، گارانتی بازگشت پول را دارید.
جای هیچ گونه نگرانی نیست، چنانچه مشکلی در سرویس ارائه شده مشاهده نمودید شما می توانید تا 7 روز پس از عقد قرارداد، درخواست فسخ و پول پرداخت شده را به طور کامل پس بگیرید.

با ما در تماس باشید

دارای نماد اعتماد

نماد اعتماد

ورود به حساب کاربری

مرا بخاطر داشته باش