011- 3453  3451  ,   3453  5815  

ایران

آدرس پستی : مازندران، بهشهر، بلوار شهید هاشمی نژاد، خیابان فرهنگ، ساختمان شرکت روناس، پلاک ۱۱۱ - کد پستی 4851753765

رایانامه : info@sarirdata.ir

شماره واحـد شعـبه در سـاری : 3451 3453 -011

شماره دفتر مرکزی در بهشهر : 5815 3453 -011

خدمات مهندسی توسعه نرم افزار روناس با عنوان تجاری "سریردیتا"

خدمات مهندسی توسعه نرم افزار روناس با نام تجاری "سریردیتا" در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ در استان مازندران و با هدف ارائه مشاوره و خدمات طراحی وب سایت با شعار خلاقیت ما، پیشرفت شما فعایت رسمی خود را آغاز نمود.
شروع غیر رسمی هیئت موسسین این مجموعه فناوری اطلاعات از سال ۱۳۸۶ بوده که خود را با عنوان گروه نرم افزاری روناس معرفی و خود این هیئت، دست اندر کار طراح وب سایت های سفارشی بودند که در جهت رفع نیاز های خود اقدام به اجاره سرور و راه اندازی سرور اختصاصی در خود مجموعه کردند.
اولین دفتر این مجموعه، در شهرستان بهشهر از استان مازندران افتتاح و با شروع دهه نود و گستردگی روزافزون تعداد مشتریان و نیاز به ایجاد شعبات و نمایندگی ها جهت پشتیبانی متمرکزتر امور نرم افزاری، ایجاد دفتر در مرکز استان یعنی شهر ساری در الویت قرار گرفت که در سال ۹۴ این مهم به انجام رسید.
همزمان با افتتاح دفتر جدید، یعنی از سال ۱۳۹۴ پس از گذشت فراز و نشیب های بسیار و با توجه به حسن اعتبار و اهداف مجموعه اقدام به راه اندازی وب سایت جدید با عنوان تجاری «سریر دیتا» شد و از تیر ماه ۹۴ تمامی خدمات حوزه میزبانی به این وب سایت انتقال یافت تا فعالیت های این مجموعه بر روی امور سرور، دامنه و میزبانی سایت نیز بصورت متمرکز و فراگیرتر انجام شود.

فرم تماس

قسمتهای ضروری*

چرا سریر دیتا؟

حضور سریردیتا از سال 1386 در بازار خدمات میزبانی وب و قرارگرفتن در جمع سرویس دهنده گان آغازین ایران از افتخارات این مجموعه می باشد. در سریردیتا شما گارانتی بازگشت پول را به صورت 100 درصد دارید.
جای هیچ گونه نگرانی نیست، چنانچه مشکلی در سرویس ارائه شده مشاهده نمودید شما می توانید تا 7 روز پس از عقد قرارداد، درخواست فسخ و پول پرداخت شده را به طور کامل پس بگیرید.

با ما در تماس باشید

نظر کاربران

 • امیر حسین سنجانی

  من که چند ماهی هست تازه مشتری شما شدم، از اعتماد به شما راضی و خوشحالم.
 • حامد علیپور

  به نظرم کیفیت و سرعت سرویس های سریر دیتا واقعاً رضایت بخشه.
 • محمد ولی زاده

  گروه فناروی اطلاعات سریر دیتا به نظر من نسبت به قیمتش خدمات خیلی خوبی رو ارائه میده.
 • 1
 • 2
 • 3

ورود به حساب کاربری

مرا بخاطر داشته باش