011- 3453  3451  ,   011- 910  110  20  

درباره ما

منتشر شده در سه شنبه ۰۲ / ۰۴ / ۱۳۹۴

سریر دیتا | خرید هاست لینوکس ویندوز ارزان ایران خارج دامین ثبت دامنه

درباره سریر دیتا

خدمات مهندسی نرم افزار روناس با نام تجاری “سریردیتا” با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه نرم افزار و فناوری اطلاعات، ارائه دهنده سرویس های ثبت دامنه، میزبانی وب، تجارت الکترونیک، میزبانی ایمیل و سرورهای مجازی مطابق با استانداردهای روز است. این مجموعه با در اختیار داشتن نیروی فنی مجرب و متعهد قادر است از طریق تلفن، رایانامه، حتی روزهای تعطیل از طریق پرتال پشتیبانی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما باشد.

 

چرا سریر دیتا؟

از آن جا که خود هیئت موسسین مجموعه، دست اندر کار تولید نرم افزارهای تحت وب بوده و با مشکلات این حوزه سر و کار دارند، لذا تجربه کافی در حل مشکلات و ارائه خدمات مطابق با نیاز بازار را کسب کرده اند و از ابتدای کار خویش، رضایتمندی مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت و پشتیبانی همه جانبه از کاربران و برنامه نویسان را سرلوحه کار خویش قرار داده و به امید خداوند منان، نهایت سعی خویش را برای رضایت مشتریان عزیز، به کار می بندد.

 

نحوی شکل گیری

خدمات مهندسی نرم افزار روناس با نام تجاری “سریردیتا” در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ در استان مازندران و با هدف ارائه مشاوره و خدمات طراحی وب سایت با شعار خلاقیت ما، پیشرفت شما فعایت رسمی خود را آغاز نمود.
شروع غیر رسمی هیئت موسسین این مجموعه فناوری اطلاعات از سال ۱۳۸۶ بوده که خود را با عنوان گروه نرم افزاری روناس معرفی و خود این هیئت، دست اندر کار طراح وب سایت های سفارشی بودند که در جهت رفع نیاز های خود اقدام به اجاره سرور و راه اندازی سرور اختصاصی در خود مجموعه کردند.

اولین دفتر این مجموعه، در شهرستان بهشهر از استان مازندران افتتاح و با شروع دهه نود و گستردگی روزافزون تعداد مشتریان و نیاز به ایجاد شعبات و نمایندگی ها جهت پشتیبانی متمرکزتر امور نرم افزاری، ایجاد دفتر در مرکز استان یعنی شهر ساری در الویت قرار گرفت که در سال ۹۴ این مهم به انجام رسید.

همزمان با افتتاح دفتر جدید، یعنی از سال ۱۳۹۴ پس از گذشت فراز و نشیب های بسیار و با توجه به حسن اعتبار و اهداف مجموعه اقدام به راه اندازی وب سایت جدید با عنوان تجاری «سریر دیتا» شد و از تیر ماه ۹۴ تمامی خدمات حوزه میزبانی به این وب سایت انتقال یافت تا فعالیت های این مجموعه بر روی امور سرور، دامنه و میزبانی سایت نیز بصورت متمرکز و فراگیرتر انجام شود.

با توجه به اهمیت مشتری بعنوان رکن اساسی تمامی کسب و کارها، این مجموعه رویکرد سالهای آتی خود را بر توسعه ارتباط پایدار با مشتری و وفادارسازی متمرکز نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.Ronus.ir مراجعه فرمایید.

سریر دیتا | خرید هاست لینوکس ویندوز ارزان ایران خارج دامین ثبت دامنه

 

 

چرا سریر دیتا؟

حضور سریردیتا از سال 1386 در بازار خدمات میزبانی وب و قرارگرفتن در جمع سرویس دهنده گان آغازین ایران از افتخارات این مجموعه میباشد. در سریردیتا شما به پشتوانه مجموعه شرکت های نرم افزار روناس، گارانتی بازگشت پول را دارید.
جای هیچ گونه نگرانی نیست، چنانچه مشکلی در سرویس ارائه شده مشاهده نمودید شما می توانید تا 7 روز پس از عقد قرارداد، درخواست فسخ و پول پرداخت شده را به طور کامل پس بگیرید.

با ما در تماس باشید

دارای نماد اعتماد

نماد اعتماد

ورود به حساب کاربری

مرا بخاطر داشته باش